Emocjonujący miesiąc nadchodzi !

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

8 grudnia -Finał Queen of Poland na Wyspach Zielonego Przylądka :
✔️ Gosia Habdas
✔️ Klaudia Waleczek

9 grudnia – Finał Miss Polski na żywo w POLSACIE:
✔️ #10 Anna-Maria Jaromin – Finalistka Miss Polski 2018
✔️ #23 Luiza Szczerbowska – Finalistka Miss Polski 2018

9 stycznia – Finał Mister Polski :
✔️ Konrad Cupiał
✔️ Mateusz Badowicz

Dreszczyk emocji towarzyszy od początku grudnia wszystkim pracownikom agencji Grabowska Models w Bielsku-Białej. Jak nam powiedziała Lucyna Grabowska, właścicielka agencji, reprezentujące ją kandydatki, Anna-Maria Jaromin z Katowic, Miss Beskidów 2018, i Luiza Szczerbowska z Grojca koło Oświęcimia, I Wicemiss Beskidów 2018, wystąpią już w najbliższą niedzielę 9 grudnia w finale konkursu MISS POLSKI 2018.

Finał odbędzie się w Krynicy-Zdroju i zobaczymy w nim 28 najpiękniejszych Polek ze wszystkich zakątków kraju: Pomorza, Podlasia, Śląska, Opolszczyzny, Mazowsza, Podkarpacia, Lubelszczyzny, Małopolski, Ziemi Świętokrzyskiej, Kujawsko-Pomorskiej i Warmińsko-Mazurskiej, a także Polonii brytyjskiej. Konkurs będzie transmitowany na żywo w Polsacie, początek o godz. 20.05. Telewizyjne show poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock, a pretendentki do korony zobaczymy w sześciu pokazach: sukienkach Hector & Karger, kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Anna Maria Jaromin ma 20 lat, studiuje finanse menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jej pasją jest jazda konna, a idolem Charlotte Dujardin i jej koń Valegro – para, która pobiła wiele rekordów świata i dwa złote medale olimpijskie. Kilka lat temu, dzięki rodzicom, wyjechała do Akwizgranu na międzynarodowe targi i zawody jeździeckie. Tam zobaczyła, jak ulubiona para wygrywa kolejny konkurs. Jeszcze dwa lata temu sama trenowała wyczynowo jeździectwo i brała udział w wielu zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Dziś tylko rekreacyjnie uprawia ujeżdżenie i ujeżdżenie w damskim siodle. Najbliższą przyszłość wiąże z ukończeniem studiów licencjackich i rozpoczęciem magisterskich. Zamierza pracować w branży bankowo-finansowej. Marzy jej się także wybudowanie domu według własnego projektu.

Luiza Szczerbowska ma 23 lata, jest absolwentką AWF w Krakowie na kierunku turystyka i rekreacja oraz managerem apartamentów turystycznych w Oświęcimiu. Jej największym hobby jest taniec. Na pierwsze zajęcia taneczne poszła mając 5 lat. Zdobyła mistrzostwo Polski z miniformacją w kategorii latin show, dotarła także do finału mistrzostw Polski Formacji Latynoamerykańskich. Aktualnie tańczy w grupie taneczno–akrobatycznej „Atelie” w Krakowie. Cała rodzina Luizy świetnie jeździ na łyżwach. Ona reprezentowała klub z Oświęcimia na mistrzostwach Polski i na zawodach międzynarodowych. W przyszłości chciałaby założyć własny biznes, na przykład szkołę tańca, w której nie byłoby ograniczeń wiekowych. Chciałaby też prowadzić gospodarstwo agroturystyczne w rodzinnych stronach.

Ale to nie wszystkie wydarzenia grudniowe w życiu agencji Grabowska Models. Laureatki konkursu Miss Beskidów z poprzednich lat, Małgorzata Habdas z Żywca (Wicemiss Beskidów 2014) i Klaudia Waleczek z Rudzicy (Wicemiss Beskidów 2017), poleciały właśnie do Santa Maria na Wyspach Zielonego Przylądka na galę finałową konkursu QUEEN OF POLAND 2018, organizowanego przez agencję Maxima Models w Warszawie. Cabo Verde to państwo wyspiarskie na Oceanie Atlantyckim, położone ponad 450 km na zachód od zachodnich wybrzeży Afryki, geograficznie tożsame właśnie z Wyspami Zielonego Przylądka. Piękne góralki mają więc co niemiara atrakcji. Relację telewizyjną z gali, która odbędzie się w najbliższa sobotę 8 grudnia, będziemy mogli zobaczyć także w Polsacie, ale dopiero na początku stycznia 2019 w TV Polsat. W konkursie wystąpi 12 ślicznych kandydatek do korony, bądźmy jednak dobrej myśli, że przedstawicielki Beskidów odniosą w konkursie same sukcesy.

Panowie występujący w barwach agencji Grabowska Models też nie pozostają w tyle i nieustannie szlifują formę, by skutecznie powalczyć o zwycięstwo w finale konkursu MISTER POLSKI 2018, który odbędzie się… w środę 9 stycznia 2019 w Warszawie. Sesje zdjęciowe, prowadzenie social-mediów, próby choreograficzne – między innymi te zajęcia pochłaniają im czas na zgrupowaniu. Wśród siedemnastu mężczyzn, którzy powalczą o tytuł najprzystojniejszego znajdują się Mateusz Badowicz, Top Model Beskidów 2017 i Konrad Cupiał, Mister Beskidów 2018.

STANISŁAW BUBIN – LADY”S CLUB
ZDJĘCIA © GRABOWSKA MODELS