Poznajcie finalistów tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów

Zapraszamy do oddawania głosów na Mistera Beskidów Internautów 🏆

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/39524/mister-beskidow-2019-przedstawiamy-najprzystojniejszych-plebiscyt

Zapraszamy również na oddawanie głosów na Mistera Social Media, pod zdjęciem waszego faworyta na fb Mister Beskidów.

Poznajcie finalistów tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski !

1. Piotr Cygroń jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Ukończył kierunek związany z transportem i logistyką. Od dziecka kocha taniec. Brał udział, z wielkim powodzeniem, w wielu turniejach. Nie osiadł jednak na laurach i wciąż poszerza swoją wiedzę w różnych stylach tanecznych. Jego doświadczenie przekłada się na zajęcie, które wykonuje – prowadzi zajęcia taneczne i fitness. Jest optymistą, który łatwo nawiązuje kontakty i nie boi się nowych wyzwań.  

2. Mateusz Guga mieszka w Czechowicach-Dziedzicach. Jest społecznikiem, a w liceum pełnił funkcję przewodniczącego szkoły. Lubi bardzo wyzwania. Trenuje na siłowni i preferuje zdrowy styl życia. Wciąż pracuje nad sobą i pokonuje własne słabości, zmieniając je w atuty. Marzenia według niego są po to, aby je realizować konsekwentnie – krok po kroku. 

3. Yevhenii Malashenko pochodzi z Ukrainy, ale obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Kocha podróże i jak dziś pamięta swój pierwszy wyjazd poza granice swojego kraju. Od 2015 roku zwiedził 30 miast w 13 państwach. Prowadzi zdrowy tryb życia. Uprawia trekking, ćwiczy na siłowni, jeździ na rowerze. Uczy się języka polskiego i angielskiego, nie zapominając przy tym o swoim ojczystym – ukraińskim. Ma nadzieję przyswoić sobie wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego. Planuje pracować jako analityk treści internetowych. 

4. Witold Wrzeszcz mieszka w Jeleśni koło Żywca. Interesuje się sportem i fotografią. W trakcie swoich podróży zatrzymuje chwile w kadrze. Poszerza swoją wiedzę z zakresu motoryzacji, a także mody. Jest człowiekiem spokojnym i towarzyskim, który ceni nade wszystko rodzinę i przyjaciół. 

5. Cyprian Tomasiewicz obecnie mieszka i pracuje w Katowicach, ale pochodzi z podkarpackiego miasteczka – Pilzna. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Lubi aktywny wypoczynek. Dlatego podróżuje po świecie i poznaje nowe miejsca, gdzie mógłby realizować swoja pasje. Jest zafascynowany człowieczą psychiką i meandrami relacji międzyludzkich. W wolnych chwilach gra na perkusji. 

6. Mateusz Kuboszek najbardziej lubi malarstwo. Interesuje go rysunek w szczególności portrety. Jest miłośnikiem sportu. Gra w koszykówkę. Przyznaje, że na bieżąco obserwuje rozgrywki ligowe na światowym poziomie. W wolnych chwilach gra na gitarze. Jego zdaniem muzyka łagodzi obyczaje.  

7. Bartosz Wiśniewski pochodzi z nadmorskiej miejscowości, którą bardzo dobrze znają bielszczanie. Ustka bowiem jest miastem partnerskim Bielska-Białej. Dlatego postanowił, w ramach współpracy i zacieśniania więzów, wziąć udział w konkursie Mister Beskidów. Jest nauczony ciężkiej pracy. Nie stroni od niej i uważa, że w życiu można wiele osiągnąć, jeśli jest ona uczciwa. Interesuje się aktorstwem, reżyserią i modelingiem. Twierdzi, że jest osobą towarzyską, pomocną, a także bardzo rodzinną. Wyznaje filozofię kierowania się swoim sercem, a gdy ono milczy należy swoje myśli skierować ku bliskim. 

8. Arkadiusz Ostrowski mieszka w urokliwej miejscowości koło Żywca – Kocierzu Moszczenickim. Jego największą pasją jest sport. Prowadzi aktywny tryb życia, trenuje i pracuje nie tylko nad swoją sylwetką. Jest trenerem personalnym. Nie ukrywa, że najbardziej cieszą go postępy podopiecznych. Bardzo lubi gotować i podróżować. Ma marzenia, które go napędzają do działania. 

9. Bartosz Gwiazda  jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie. Kocha piłkę nożną i jest piłkarzem w klubie TS 1909 Piast Cieszyn. Gra na pozycji bocznego obrońcy. Nie ukrywa, że lubi wyzwania i szuka emocji, które dają mu pewną dawkę adrenaliny. W wolnym czasie uprawia wspinaczkę wysokogórską, a także nurkuje. Miłośnik dobrego kina i zdrowego trybu życia. 

10. Kamil Bieniek studiuje prawo, a swoją przyszłość wiąże z wymiarem sprawiedliwości. Od dziecka podróżuje po świecie. Przyznaje, że jest wielbicielem wszystkiego, co jest związane ze słoneczną Italią. Zapewne dlatego, że w jego żyłach krąży południowa krew. Szczególnie ceni śródziemnomorską kuchnię. Lubi także niemieckie samochody, a także historię sztuki z naciskiem na renesansowe malarstwo. Jest wiecznym optymistą, który wciąż się uśmiecha oraz twardo stąpa po ziemi. 

 11. Wojciech Grychnik – jest studentem Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Uwielbia podróże, które jego zdaniem poszerzają horyzonty, są odskocznią od codzienności. Wolny czas spędza bardzo aktywnie. Od piątego roku życia trenuje judo. Trenuje na siłowni, a gdy tylko nadchodzą ciepłe dni pływa na wakeboardzie oraz kitesurfie. Zimą z kolei przesiada się na snowboard. Weekendami pracuje jako barman. Praca za barem jest jego pasją i – jak sam przyznaje – pięknym hobby.