Zakończenie wakacyjnego kursu modelingu w Restauracji Wirtuozeria

W lipcu 2017 rozpoczęliśmy kolejny bardzo intensywny Kurs Modelingu. Młodzież uczyła się prezentacji mody, zgłębiała sztukę makijażu, autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej.Poznawali zasady savoir vivru. Uczyli się jak opanowywać stress podczas występu na scenie czy na wybiegu, a także sztuki pozowania

przed kamerą i obiektywem.

Mieli profesjonalną sesję fotograficzną w różnych stylizacjach zarówno w studio jak i w plenerze wykonaną przez Kubicius Fotografia. Codziennie będziemy prezentować efekty tych sesji na facebooku Grabowska Models.
W czasie trwania kursu odbył się w Międzyrzeczu Charytatywny Pokaz mody na rzecz chorej 6-miesięcznej Alicji -zainteresowane dziewczyny miały okazje do debiutu przed licznie zgromadzoną publicznością.
22 października odbył się pokaz dyplomowy w Hotel na Błoniach.
Gościem specjalnym była Klaudia Kucharska – Miss Polski Nastolatek 2017.
To z jej inicjatywy przeprowadzono na zakończenie pokazu zbiórkę prezentów na rzecz Reksio Schronisko dla bezdomnych zwierząt Bielsko-Biała – wolontariat.
Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego Kursu !
Zdjęcia -Małgorzata Kubicius
Rozpoczęliśy przyjmowanie kolejnych zgłoszeń na Jesienny kurs modelingu. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie zakładki Casting na stronie www.grabowskamodels.pl
To był piękny pokaz połączony z akcją charytatywną ” Pamiętamy o pieskach i kotkach”

Wszystkie dary zostaną w przyszłym tygodniu zawiezione do Schroniska REKSIO