Miss Beskidów Anna- Maria Jaromin w finale Miss Polski 2018

Swoją przygodę z konkursem Miss rozpoczęła od startu w wyborach regionalnych Miss Beskidów, gdzie zdobyła główny tytuł Miss. Jej największą pasją jest jeździectwo, a w szczególności w damskim siodle oraz ujeżdżenie. Trenuje ten sport od prawie 10 lat i ma już na swoim koncie osiągnięcia w tej dziedzinie, a mianowicie Mistrzostwo Polski Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle w małej rundzie 2015 oraz Mistrzostwo Polski Amatorów w Ujeżdżeniu w kategorii juniorów 2012.

W kuchni najbardziej lubi przygotowywać wszelkiego rodzaju słodkości. Uważa, że każdemu należy się chwila przyjemności przy dobrym cieście, zwłaszcza w te słoneczne dni spędzić czas z przyjaciółmi przy serniku na zimno lub tarcie z owocami. Świetny pomysł!

Wolny czas najchętniej spędza ze swoim czworonożnym przyjacielem trenując z nim sztuczki, chodząc na spacery i budując silną więź.
Chciałaby w przyszłości udać się ze swoim psem na szkolenie „pies terapeuta”, ponieważ uważa, że pod jej czujnym okiem sprawdziłby się idealnie w tej roli i razem mogliby pomagać innym.