Konkursy piękności

/Konkursy piękności
Konkursy piękności 2019-02-13T14:11:46+02:00

Jesteśmy NAJSTARSZYM  licencjonowanym organizatorem konkursów piękności  w regionie. Od 30 lat niezmiennie.

Do roku 1999 konkurs ten nosił nazwe Miss Podbeskidzia.
Początkowo konkursy te były organizowane  w ramach  ogólnopolskiego  konkursu MISS POLONIA. Po podziale  na dwa odrębne konkursy ogólnopolskie, rozpoczęliśmy współpracę z konkursem MISS POLSKI w ramach konkursu MISS WORLD. Wtedy też poszerzyliśmy zasięg terytorialny i od roku 2000 konkurs nazywa się MISS BESKIDÓW.
W ramach konkursu MISS POLSKI NASTOLATEK organizujemy też MISS BESKIDÓW NASTOLATEK .
Pod koniec lat 90-tych zaczęto organizować  konkurs MISTER POLSKI. W tej sytuacji stworzyliśmy konkurs MISTER BESKIDÓW.
We wszystkich w/w konkursach finalistki i finalisci z naszej agencji  odnieśli znakomite sukcesy i wielokrotnie zajmowali miejsca na podium.
“ 30 lat konkursów piękności to ogromny dorobek i moja osobista satysfakcja. Pamiętam te pierwsze konkursy, czas przełamywania uprzedzeń i barier. Pracowaliśmy z pasją, a to wzbudzało coraz większe zainteresowanie sponsorów oraz mediów. Zgłaszało się coraz więcej dziewcząt, które chciały brać udział w fantastycznej przygodzie. Nasze konkursy były swoistymi tematycznymi spektaklami: kosmiczne, retro, country, cyrkowe, kabaretowe, podróż dookoła świata, fashion, bajkowe, filmowe itp.
     Był taki czas kiedy organizatorzy finałów ogólnopolskich ogłosili konkurs z nagrodami na najlepszy konkurs regionalny. Wygrywaliśmy 3 lata pod rząd… i wtedy zrezygnowano z tego konkursu. Z dumą podkreślam, że nie było finałow konkursu bez udziału naszych przedstawicielek, a ostatnio nawet Mrs. World. Beskidzkie piękności wielokrotnie stawały na podium, a kilkakrotnie sięgnęły po koronę.         Wielkie sukcesy od 20 lat odnoszą również panowie w konkursach Mister Polski. Najwięcej głównych tytułów zdobyli zwycięzcy konkursu Mister Beskidów.
Od początku pomagamy podopiecznym domów dziecka w Cieszynie, Żywcu i Bielsku- Białej. Wspieramy schronisko Reksio , nowo otwarte Hospicjum, pomagamy chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Cieszę się, że przez te 30 lat udało się wśród moich podopiecznych zaszczepić ideę pomagania słabszym i potrzebującym. Pokazaliśmy młodzieży ile satysfakcji daje wolontariat. Oni już wiedzą, że DOBRO WRACA.”
                                                                                                                                                                   Lucyna Grabowska – Górecka

Ponadto  nasi podopieczni biorą udział z sukcesami w konkursach:
  • FOTO MODELS POLAND
  • QUEEN OF POLAND
  • BURSZTYNOWA MISS LATA
  • MRS WORLD
Konkurs DZIEWCZYNA MIESIĄCA i DZIEWCZYNA ROKU – to nasz autorski projekt wspólnie z portalem bielsko.biala.pl
Archiwum historycznych zdjęć z konkursów można zobaczyć w zakładce Miss/ Mister (Koronowane Głowy)