Wizaż 2023-12-05T11:51:45+02:00

NAZYWAM SIĘ SARA KARCZ – KANIK I JESTEM CERTYFIKOWANĄ WIZAŻYSTKĄ.

Swoją wiedzę zdobywałam w Biar Beauty w Katowicach, gdzie uzyskałam tytuł Makeup Artist. Ukończyłam również : I i II stopień Foundation Pro, III Stopień Makijażu Advanced, odbyłam szkolenie z Celebrity Makeup z Magdaleną Pieczonką. Mam za sobą również Warsztaty w Krakowie między innymi na ASP oraz szkolenia indywidualne.

Od lat współpracuję z agencją Grabowska Models. Miałam okazję współpracować np. z aktualnie panującą Miss Polski 2019 Magdaleną Kasiborską. Robiłam jej kilkukrotnie makijaże do sesji zdjęciowych oraz makijaże na eventy, pokazy mody itp. Malowałam również tegoroczne finalistki podczas zagranicznego konkursu Queen of Poland w Grecji w tym Roksanę Pietraszko, która wygrała. Klaudię Kucharską Miss Polski Nastolatek oraz wiele innych dziewczyn, które odnosiły sukcesy w konkursach piękności i modelingu. Brałam udział w wielu sesjach kreatywnych, katalogowych m.in dla Lomana, Piumo jak i dla osób indywidualnych.

W swoim gabinecie, który znajduje się w Bielsku- Białej wykonuje również makijaże okazjonalne, ślubne, biznesowe itp. Podczas usług ślubnych istnieje możliwość wykonania makijażu z dojazdem do domu klienta. Staram się spełniać oczekiwania klientek, tak aby poczuły się pięknie i wyjątkowo. Prowadzę również szkolenia indywidualne jak i grupowe z zakresu makijażu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą SKmakeup by Sara