Działalność Charytatywna 2023-12-05T11:58:04+02:00

30 LAT DZIAŁALNOŚCI AGENCJI GRABOWSKA MODELS TO REALIZACJA IDEI:

PIĘKNO W IMIĘ DOBRA

Organizowanie konkursów piękności interesuje mnie głównie dlatego, żeby uświadomic  młodym, pięknym ludziom, że ważna jest uroda i  piękno fizyczne ,ale ważniejsze jest piękno wewnętrzne. Dlatego staram się uczulić moich podopiecznych na potrzeby ludzi słabych, chorych, dla których los był mniej łaskawy. Pamiętamy też o braciach mniejszych, bezdomnych psach i kotach. Ich los nie może nam być obojętny. Dlatego  finalistki i finaliści  konkursów piękności  odwiedzają dzieci z Domu Dziecka, chore dzieci w szpitalu . Czasem liczy sie mały gest, a uśmiech dziecka jest fantastyczną bezcenną nagrodą

Od kilku lat wydajemy kalendarze,które przeznaczamy na  na rzecz zwierząt w schronisku czy w tzw. domach zastępczych.

Od lat współpracujemy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Bierzemy udział w charytatywnych pokazach mody a nasze kalendarze od kilku lat przeznaczamy  na aukcje podczas WOŚP.

Od 15 lat z dumą realizujemy autorski projekt, który nazwa się POKAZ LUDZI WIELKIEGO SERCA.

Do udziału w tym projekcie zapraszam ludzi znanych i lubianych ze świata kultury, biznesu, medycyny czy polityki, którzy płacą za możliwość udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, a zebrane środki w całości przekazane są dla bielskiego Hospicjum i dla dzieci z Domu Dziecka w Olszówce.

WARTO POMAGAĆ –DOBRO WRACA