ZAPRASZAMY NA KURS MODELINGU

KOLEJNY KURS MODELINGU W GRABOWSKA MODELS DOBIEGA KOŃCA❗️📸
Przez ostatnich parę tygodni uczestnicy nauczyli się jak poruszać się na wybiegu pod czujnym okiem specjalistów. Odwiedzili ich Daniel Madej ( Mister Polski 2005), który aktualnie mieszka i pracuje jako model w Nowym Jorku oraz Natala Cach modelka Grabowska Models III vice Miss Beskidów 2018. Agata Dworniczek-Smołka przeprowadziła zajęcia z autoprezentacji dzięki, którym kursanci zdobyli więcej pewności siebie i poznali tajniki opanowywania stresu i tremy. Wizażystka JoAnna A Ty pokazała jak dbać o ciało i cerę, jakich używać kosmetyków oraz zaprezentowała krok po kroku jak wykonać makijaż. Panowie mieli zajęcia z mistrzem fryzjerstwa Marek Dzierza, który przygotował dla nich specjalne sylizację fryzur w Trendy Hair Fashion Bielsko-Biała .W ramach kursu każdy z kursantów miał profesjonalną sesję zdjęciową z Kubicius Fotografia w studio i w plenerze gdzie nauczyli się sztuki pozowania przed aparatem dla niektórych była to ich pierwsza profesjonalna sesja. Nie zabrakło również zajęć z dobrych manier przy stole i w życiu codziennym.
Już 29 lipca odbędzie się zakończenie kursu i pokaz mody z publicznością w Hotel na Błoniach w przepięknej restauracji WIRTUOZERIA. Każdy z kursantów otrzyma DYPLOM ukończenia kursu modelingu oraz możliwość współpracy jako modelka, model, fotomodelka czy hostessy w Agencji Grabowska Models w zależności od predyspozycji. Ciekawostką w naszych kursach modelingu jest to, że uczestnicy już podczas trwania kursu mają okazję sprawdzić się w praktyce, a nie tylko w teorii.
Anna Odrzywolska i Julia Kempka brały udział w pokazie Lulu Design podczas OscypekFest w Żywcu👠👗
Wystąpiły również z sukcesem w ogólnopolskim konkursie Bursztynowa Miss Lata 2018 w Chmielnie na Kasszubach. Anna Odrzywolska została Bursztynową Miss Lata 2018, a Julia Kemka w tym konkursie zdobyła tytuł I vice Miss👑
Katarzyna Janosz i Paulina Laszczak pracowały jako hostessy na otwarciu nowego sklepu Martes Sport w Galeria Sfera. Mateusz Guga wyprowadzał na scenę finalistki konkursu Najpiękniejsza Góralka 2018 w Istebnej do prezentacji w sukniach ślubnych.

💥🔥OSOBY ZAINTERESOWANE KURSEM MODELINGU ZAPRASZAMY NA ZAPISY PODCZAS CASTINGU DO AGENCJI GRABOWSKA MODELS, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ
29 LIPCA O GODZINIE 15-tej w Hotel na Błoniach💥🔥