Styczniową kartkę kalendarza Grabowska Models, zdobi Miss Polski/ Miss Beskidów 2019- Magdalena Kasiborska

MISS POLSKI W KALENDARZU NA ROK 2020

Magdalena Kasiborska z Zawady koło Zbrosławic (19 lat, 179 cm wzrostu), Miss Beskidów 2019 i studentka kosmetologii Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza, wygrała w grudniu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach konkurs MISS POLSKI. Ta edycja była wyjątkowa, jako że prestiżowy konkurs odbywał się po raz 30. Konkurencja była silna, bowiem 24 finalistki prezentowały się zjawiskowo i każda chciała pokazać, że zasługuje na koronę, prawo do udziału w międzynarodowym konkursie o tytuł najpiękniejszej kobiety świata, a także na nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Ostatecznie decyzją jurorów Miss Polski została Magdalena Kasiborska

Po niespełna miesiącu od tych emocjonujących wyborów oficjalny portret Miss Polski otwiera pierwszą, styczniową stronę kalendarza na rok 2020, przygotowanego przez bielską agencję modelek Grabowska Models. Jak nas poinformowała właścicielka agencji, Lucyna Grabowska-Górecka, piekna Magda Kasiborska powitała nowy rok na balu kostiumowym w Golubiu-Dobrzyniu. Co roku organizatorzy zapraszają na zamek aktualną Miss Polski. Natomiast w lutym Magda poleci na dziesięć dni do Stanów Zjednoczonych. W programie pobytu między innymi wywiady dla polonijnych stacji radiowych i telewizyjnych w Chicago oraz udział w wielkich targach ślubnych. Pobyt najpiękniejszej Polki w USA organizuje firma, z którą Magda współpracowała już na pokazach mody w Paryżu, Mediolanie i Barcelonie. Ta sama firma przygotuje jej także kreację na wybory Miss Universe 2020, które odbędą się w Las Vegas.

Dodajmy również, że Miss Polski i agencja Grabowska Models włączyły się oficjalnie do udziału w 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Agencja przygotowała z tej okazji specjalną pocztówkę z wizerunkiem Miss Polski, a Magda Kasiborska ofiarowała na licytację srebrny pierścień Miss Polski.

PROJEKT KALENDARZA: BARBARA GĄSOWSKA
FOT. MILTON MIELOCH