Efekty sesji Kasi dla Alwero – Produkty wełniane na Islandii

10 marca 2019

Miss Beskidów 2013/ finalistka Miss Polski

I vice Miss Bride of the World w Chinach 2014

 

Misterem Beskidów Hotelu Kocierz został…

09 marca 2019

Za nami pierwszy etap konkursu Mister Beskidów – podsumowanie zgrupowania w Hotelu Kocierz. Dziękujemy bardzo Kocierz Hotel & SPA za możliwość organizacji tego zgrupowania dla finalistów konkursu. Za nami kilka dni ciężkiej pracy ale też i wspaniałych wspomnień. Już 24 maja w BCK – Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki poznamy zwycięzce konkursu Mister Beskidów w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski. Tymczasem wczoraj poznaliśmy zwycięzców następujących tytułów :

Mister Beskidów Hotelu Kocierz – Wojtek Grychnik
Mister Internetu- Yevhenii Malashenko
Mister Foto- Mateusz Kuboszek
Mister Social Media – Wojtek Grychnik
Mister Publiczności – Wojtek Grychnik
Mister Elegancji – Piotr Cygroń
Mister Friendly (wybrany przez finalistów) – Wojtek Grychnik
Mistrz Bowlingu – Cyprian Tomasiewicz
Mister Swim – Wojtek Grychnik
Mister firmy Alwero – Produkty wełniane – Cyprian Tomasiewicz

Już dzisiaj poznamy Mistera Beskidów Hotelu Kocierz

09 marca 2019

Już dzisiaj poznamy Mister Beskidów Hotelu Kocierz ❗️
Za nami ostatnie próby i przymiarki z finalistami z ,którymi wystąpią modelki Grabowska Models. Zaprezentujemy kolekcje AX Poland, Alwero – Produkty wełniane, Konrad bielizna, Lulu Design oraz Henderson.
Finaliści:
1. Piotr Cygroń @piotrcygron
2. Mateusz Guga @mateusz.guga_44
3. Yevhenii Malashenko @_yevmal
4. Witek Wrzeszcz @witek98
5. Cyprian Tomasiewicz @c.y.p.r.i.a.n_t
6. Mateusz Kuboszek @kuboszek_mateusz
7. Bartek Wiśniewski @bartosz.wisniewski98
8. Arek Ostrowski @arek_ostry93
9. Bartek Gwiazda @mr_gwiazda
10. Kamil Bieniek @mr.bienio
11. Wojtek Grychnik @wojtek_grychnik
Teraz czas na chwilę relaksu przed finałem… Zapraszamy do obserwowania fb Grabowska Models, gdzie pojawią się LIVY z dzisiejszego wieczoru.
Start o godz. 20.30.
Do zobaczenia!

Dzień Kobiet i 3 dzień zgrupowania

08 marca 2019

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet !

Za nami 3️⃣ dzień intensywnego zgrupowania w Kocierz Hotel & SPA. Nasz dzień rozpoczął się od relaksu w postaci Yogi poprowadzonej przez Kateřina Kubíčková. Przygotowaliśmy kilka kolejnych prezentacji. Poznaliśmy już zwycięzców 2 pierwsyzch tytułów:
🏆Mister Portalu Bielsko.biala Yevhenii Malashenko
🏆MIster Social Media Wojtek Grychnik

Pozostałe tytułu poznamy jutro. Między innymi zwycięzcę tytuł Mister Beskidów Hotelu Kocierz.
Finał konkursu Mister Beskidów w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski odbędzie się 24 maja w BCK – Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki.

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/39703/jest-nowy-mister-portalu-bielsko-biala-pl-jaka-niespodzianka

 

2 dzień zgrupowania finalistów Mistera Beskidów

07 marca 2019

Dzień 2️⃣
Za nami 2 intensywny dzień przygotowań do konkursu Mistera Beskidów 2019. Rano rozpoczęliśmy dzień od dwóch sesji zdjęciowych dla firmy AX Poland oraz Alwero – Produkty wełniane. 📸Po sesjach odbyły się intensywne próby z Kateřina Kubíčková, z małymi przerwami na pyszne posiłki w Kocierz Hotel & SPA. Po próbach dla relaksu Katerina poprowadziła zajęcia z Yogi. To był bardzo pracowity ale udany dzień.
Relacja z dnia na insta story Miss_MisterBeskidów oraz Grabowskamodels.😊
Do jutra !
Dobranoc.

Za nami pierwszy dzień zgrupowania reprezentacji Beskidów…

06 marca 2019

Dzień 1️⃣
Za nami pierwszy dzień zgrupowania reprezentacji Beskidów…📸⚽️
Finaliści tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów 2019 w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski, od wczoraj przebywają na zgrupowaniu w Kocierz Hotel & SPA. Relację z tego co się dzieje na zgrupowaniu możecie znaleść na instagramie Grabowska Models oraz Miss_MisterBeskidów.
Przypominamy że do soboty trwa głosowanie na Mistera Social Media na fb MIster Beskidów. Finalista z największą ilością lajków pod swoim zdjęciem wygrywa❗️
Wybierzcie swojego faworyta😉

Za nami pracowity weekend!

06 marca 2019

Za nami kolejne zajęcia podczas Zimowego Kursu Modelingu. Tym razem były to zajęcia z prezentacji mody na wybiegu, podczas których odwiedził nas aktualnie panujący Mister Beskidów 2019, Konrad Cupiał. Opowiedział o swoich sukcesach oraz karierze modela, a także odpowiedział na pytania kursantów.😊 Lucyna Grabowska poprowadziła zajęcia z autoprezentacji. Po zajęciach z kursu odbyła się pierwsza próba z finalistkami tegorocznej edycji konkursów Miss Beskidów Nastolatek, Miss Beskidów 2019 oraz finalistami konkursu Mister Beskidów w ramach ogólnopolskich konkursów Miss Polski i Mister Polski. 👑🏆Tym czasem my już dziś razem z finalistami konkursu Mister Beskidów wyjeżdżamy na zgrupowanie do Kocierz Hotel & SPA. Jeśli chcecie zobaczyć jak przebiega nasz pobyt i przygotowania śledźcie nas na insta story Grabowska Models oraz Miss_MisterBeskidów. Nie zabraknie również postów na naszym fb. 😉

Sesja dla AX Poland🔥

05 marca 2019

Modele – Mateusz i Wojtek (finaliści konkursu Mister Beskidów 2019)

Konrad Cupiał – Mister Beskidów 2018/ Top 10 Mister Polski

Aleksandra Wyszomierska – Miss Beskidów Nastolatek 2017/ Top 10 Miss Polski Nastolatek

📸 Bartek Kliś

Już dziś w Polsacie❗️ Jakub Kucner (Mister Polski 2017) w Tańcu z Gwiazdami 😁

01 marca 2019

To już dziś 💃🏼🕺🏻
Jakub Kucner i Lenka Kliment już po próbie generalnej do premierowego odcinka Dancing with the Stars 💪🏻 Widzimy się na żywo o 20:05 na antenie @polsatofficial , gdzie startuje wiosenna edycja telewizyjnego show @tanieczgwiazdami . To masz ulubiony format, w którym pojawi już trzeci laureat konkursu Mister Polski. Liczymy na Wasze wsparcie i SMS od godziny 20:05 o treści: 8 na numer 723 (koszt 2,46 zł ). Głosować też będziecie mogli przez cały czas trwania programu na stronie www.polsat.pl
Pamiętajcie – para numer 8 #misterczeszka. Nie zabraknie muzycznej niespodzianki podczas występu Kuby i Lenki, więc bądźcie czujni i oglądajcie koniecznie📺

Mateusz, Wojtek i Ola dla AX POLAND

18 lutego 2019

📸 Bartek Kliś

Poznajcie finalistów tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów

14 lutego 2019

Zapraszamy do oddawania głosów na Mistera Beskidów Internautów 🏆

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/39524/mister-beskidow-2019-przedstawiamy-najprzystojniejszych-plebiscyt

Zapraszamy również na oddawanie głosów na Mistera Social Media, pod zdjęciem waszego faworyta na fb Mister Beskidów.

Poznajcie finalistów tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski !

1. Piotr Cygroń jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Ukończył kierunek związany z transportem i logistyką. Od dziecka kocha taniec. Brał udział, z wielkim powodzeniem, w wielu turniejach. Nie osiadł jednak na laurach i wciąż poszerza swoją wiedzę w różnych stylach tanecznych. Jego doświadczenie przekłada się na zajęcie, które wykonuje – prowadzi zajęcia taneczne i fitness. Jest optymistą, który łatwo nawiązuje kontakty i nie boi się nowych wyzwań.  

2. Mateusz Guga mieszka w Czechowicach-Dziedzicach. Jest społecznikiem, a w liceum pełnił funkcję przewodniczącego szkoły. Lubi bardzo wyzwania. Trenuje na siłowni i preferuje zdrowy styl życia. Wciąż pracuje nad sobą i pokonuje własne słabości, zmieniając je w atuty. Marzenia według niego są po to, aby je realizować konsekwentnie – krok po kroku. 

3. Yevhenii Malashenko pochodzi z Ukrainy, ale obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Kocha podróże i jak dziś pamięta swój pierwszy wyjazd poza granice swojego kraju. Od 2015 roku zwiedził 30 miast w 13 państwach. Prowadzi zdrowy tryb życia. Uprawia trekking, ćwiczy na siłowni, jeździ na rowerze. Uczy się języka polskiego i angielskiego, nie zapominając przy tym o swoim ojczystym – ukraińskim. Ma nadzieję przyswoić sobie wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego. Planuje pracować jako analityk treści internetowych. 

4. Witold Wrzeszcz mieszka w Jeleśni koło Żywca. Interesuje się sportem i fotografią. W trakcie swoich podróży zatrzymuje chwile w kadrze. Poszerza swoją wiedzę z zakresu motoryzacji, a także mody. Jest człowiekiem spokojnym i towarzyskim, który ceni nade wszystko rodzinę i przyjaciół. 

5. Cyprian Tomasiewicz obecnie mieszka i pracuje w Katowicach, ale pochodzi z podkarpackiego miasteczka – Pilzna. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Lubi aktywny wypoczynek. Dlatego podróżuje po świecie i poznaje nowe miejsca, gdzie mógłby realizować swoja pasje. Jest zafascynowany człowieczą psychiką i meandrami relacji międzyludzkich. W wolnych chwilach gra na perkusji. 

6. Mateusz Kuboszek najbardziej lubi malarstwo. Interesuje go rysunek w szczególności portrety. Jest miłośnikiem sportu. Gra w koszykówkę. Przyznaje, że na bieżąco obserwuje rozgrywki ligowe na światowym poziomie. W wolnych chwilach gra na gitarze. Jego zdaniem muzyka łagodzi obyczaje.  

7. Bartosz Wiśniewski pochodzi z nadmorskiej miejscowości, którą bardzo dobrze znają bielszczanie. Ustka bowiem jest miastem partnerskim Bielska-Białej. Dlatego postanowił, w ramach współpracy i zacieśniania więzów, wziąć udział w konkursie Mister Beskidów. Jest nauczony ciężkiej pracy. Nie stroni od niej i uważa, że w życiu można wiele osiągnąć, jeśli jest ona uczciwa. Interesuje się aktorstwem, reżyserią i modelingiem. Twierdzi, że jest osobą towarzyską, pomocną, a także bardzo rodzinną. Wyznaje filozofię kierowania się swoim sercem, a gdy ono milczy należy swoje myśli skierować ku bliskim. 

8. Arkadiusz Ostrowski mieszka w urokliwej miejscowości koło Żywca – Kocierzu Moszczenickim. Jego największą pasją jest sport. Prowadzi aktywny tryb życia, trenuje i pracuje nie tylko nad swoją sylwetką. Jest trenerem personalnym. Nie ukrywa, że najbardziej cieszą go postępy podopiecznych. Bardzo lubi gotować i podróżować. Ma marzenia, które go napędzają do działania. 

9. Bartosz Gwiazda  jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie. Kocha piłkę nożną i jest piłkarzem w klubie TS 1909 Piast Cieszyn. Gra na pozycji bocznego obrońcy. Nie ukrywa, że lubi wyzwania i szuka emocji, które dają mu pewną dawkę adrenaliny. W wolnym czasie uprawia wspinaczkę wysokogórską, a także nurkuje. Miłośnik dobrego kina i zdrowego trybu życia. 

10. Kamil Bieniek studiuje prawo, a swoją przyszłość wiąże z wymiarem sprawiedliwości. Od dziecka podróżuje po świecie. Przyznaje, że jest wielbicielem wszystkiego, co jest związane ze słoneczną Italią. Zapewne dlatego, że w jego żyłach krąży południowa krew. Szczególnie ceni śródziemnomorską kuchnię. Lubi także niemieckie samochody, a także historię sztuki z naciskiem na renesansowe malarstwo. Jest wiecznym optymistą, który wciąż się uśmiecha oraz twardo stąpa po ziemi. 

 11. Wojciech Grychnik – jest studentem Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Uwielbia podróże, które jego zdaniem poszerzają horyzonty, są odskocznią od codzienności. Wolny czas spędza bardzo aktywnie. Od piątego roku życia trenuje judo. Trenuje na siłowni, a gdy tylko nadchodzą ciepłe dni pływa na wakeboardzie oraz kitesurfie. Zimą z kolei przesiada się na snowboard. Weekendami pracuje jako barman. Praca za barem jest jego pasją i – jak sam przyznaje – pięknym hobby. 

Weekend z finalistami konkursu Mister Beskidów

09 lutego 2019

Za nami emocjonujący weekend z finalistami tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów 2019 w ramach konkursu Mister Polski ❗️
Sobotę rozpoczęliśmy od zakupów prezentów dla podopiecznych Domu Dziecka w Olszówce, a następnie misterzy rozegrali turniej o Mistrza Bowlingu. Turniej wygrał Cyprian Tomasiewicz 🏆
Po turnieju pojechaliśmy z prezentami do Domu Dziecka. Był to mile spędzony czas z dziećmi na zabawie oraz czytaniu książek. Dziękujemy Klub Klimat za możliwość rozegrania turnieju 😊

Finał konkurs Mister Polski

12 stycznia 2019

W tym roku naszą agencję reprezentowali Konrad C. oraz Mateusz B.

Tomasz Zarzycki – Mister Polski 2018

Marcin Moczulski – 1 wicemister Polski 2018

Michał Grudzień – 2 wicemister Polski 2018

Kandydaci do tytułu Mister Polski w dzisiejszym Pytanie na Śniadanie

05 stycznia 2019

Reprezentanci naszej agencji to :

#1 Mateusz Badowicz

#3 Konrad Cupiał (Mister Beskidów 2018)

Konrad Cupiał

01 stycznia 2019

3. Konrad CUPIAŁ / @konrad_cupial
Pochodzi z Oświęcimia. Inżynier elektryk – automatyk. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.
Jego znak zodiaku to Rak.
Uwielbia lasagne. Relaksuje się na kręglach, a jego hobby to siłownia, tenis, kino i dobra muzyka. Uprawia kulturystykę i tenis.
Szczęscie daje mu czas spędzony z rodziną i najbardziej boi się utraty bliskich osób.
Najtrudniejsze w życiu jest dla niego jak sam mówi „zadowolić wszystkich tych, których chciałby zadowolić”.
Foto: @fotografgwiazd
Outfit: @guns_and_tuxedos
Fryzury: @jagahupalo
Make-up: @mokotowskamakeupacademy ——————
SMS pod numer 7168
o treści: MISTER.3
Koszt SMS: 1,23 z VAT
Regulamin i aktualne wyniki na: www.mister.gratifica.pl

🔥Konrad CupiałMister Beskidów 2018, już 9 stycznia będzie reprezentować naszą agencję w finale konkursu Mister Polski🔥

#MisterBeskidów #MisterPolski #9stycznia #finał #Warszawa#TeatrCapitol #reprezentant #grabowskamodels

Mateusz Badowicz

01 stycznia 2019

1. Mateusz BADOWICZ
Pochodzi w Sanoka w województwie podkarpackim.
Pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym.
Jego znak zodiaku to Waga
Hobby: śpiew, sport a szczególnie sporty walki. Uwielbia karaoke i spaghetti.
Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu odpowiada: „pokonywanie swoich słabości”
Boi się samotnej starości, a siła to dla niego miłość i marzenia.
Foto: @fotografgwiazd
Outfit: @guns_and_tuxedos
Fryzury: @jagahupalo
Make-up: @mokotowskamakeupacademy
——————
SMS pod numer 7168
o treści: MISTER.1
Koszt SMS: 1,23 z VAT
Regulamin i aktualne wyniki na: www.mister.gratifica.pl

🔥 Mateusz Badowicz , już 9 stycznia będzie reprezentować naszą agencję w finale konkursu Mister Polski🔥

#MisterBeskidów #MisterPolski #9stycznia #finał #Warszawa#TeatrCapitol #reprezentant #grabowskamodels

BYŁ TO DLA NAS WSPANIAŁY ROK

30 grudnia 2018

BYŁ TO DLA NAS WSPANIAŁY ROK😊
Klaudia Kucharska – Miss Polski Nastolatek 2017 przekazała koronę swojej następczyni

Odbyła się 30 Jubileuszowa Gala Konkursu Miss Beskidów z udziałem zaproszonych dotychczasowych Miss:
Martina Czeszak – Miss Miss Beskidów Nastolatek 2018, finalistka Miss Polski Nastolatek 2018
Hania Siodłak – I vice Miss Beskidów 2018, finalistka Miss Polski Nastolatek 2018
Livia Dobies – finalistka Miss Polski Nastolatek 2018
Ania Jaromin- Miss Beskidów 2018, finalistka Miss Polski 2018
Luiza Szczerbowska- I vice Miss Beskidów 2018, TOP 10 Miss Polski oraz Miss Polski Internetu 2018
Dominika Czudek – finalistka konkursu Foto Models Poland 2018 w Turcji
Klaudia Mrozińska – Bursztynowa Miss Lata 2018 w Gniewie
Karolina Chrobak – II vice Miss Lata w Mechelinkach
Anna Odrzywolska – Bursztynowa Miss Lata 2018 w Chmielnie
Julia Kempka – I vice Bursztynowa Miss Lata 2018 w Chmielnie
Julia Owczarz – II vice Miss Lata Faktu 2018
Natalia Błahut – II vice Bursztynowa Miss Polski 2018
Aleksandra Wyszomierska – I vice Miss Cieszyna w Międzynarodowym Konkursie
Gosia Habdas – finalistka Queen of Poland na Wyspach Zielonego Przylądka (Queen of Morabitur)
Klaudia Waleczek – finalistka Queen of Poland na Wyspach Zielonego Przylądka
Konrad Cupiał- Mister Beskidów 2018 (finalista konkursu Mister Polski)
Mateusz Badowicz – (finalista konkursu Mister Polski)
Finał konkursu Mister Polski odbędzie się 9 stycznia w Warszawie w Teatr Capitol.

Katarzyna Berdychowska, Klaudia Matlak, Paulina Maślanka, Ania Jaromin, Justyna Najbor, Natalia Rabaszowska brały udział w pokazach mody ślubnej w Barcelonie, Paryżu, Mediolanie, Essen, Dusseldorfie i Warszawie. Natala Cach i Luiza Szczerbowska uczestniczyły w pokazach mody w Mediolanie a Ola Wyszomierska we Francji. Katarzyna Kwaśny brała udział w sesji reklamowej dla firmy Alwero – Produkty wełniane na Islandii. Gabi Kwiatkowska i Karolina w roli hostess podczas Porche Carrera Cup w Niemczech. Ponad 50 hostess reprezentowało nas na Międzynarodowych Targach Energetycznych. Ponadto nasi modele i modelki brali udział w licznych pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz eventach takich jak Trendy Hair Revolution, pokaz dla Ash z Japonii, V finał Squasha Polska Kontra Reszta Świata, Metamorfozy Nowe Życie Mamy, Festiwal Go Wegan, Pokazy mody Anny Drabczyńskiej, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Pokaz Włoskiej Marki Fashion Boom International, Pokaz Mody podczas Świąt na Starówce, Targi Ślubne, Targi Expo Kraków i wiele innych.

Wydaliśmy Kalendarz Charytatywny “ Nie kupuj, zaadoptuj” na rzecz zwierząt bezdomnych i tak jak co roku odbył się 15 jubileuszowy Pokaz Ludzi Wielkiego Serca z udziałem znanych ludzi kultury, sztuki, medycyny i polityki, oraz modelek i modeli. Dochód z tego pokazu przekazany został dla Domu Dziecka i Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Organizujemy profesjonalne kursy modelingu od 30 lat jako jedyni na południu Polski. W tym roku odbyły się 3 takie kursy, zakończone pokazem mody, wręczeniem dyplomu i przyjęciem do agencji. Zainteresowanych kursami i szczegółowym programem prosimy o kontakt. ZAPISY NA ZIMOWY KURS MODELINGU 2019 ZOSTAŁY OTWARTE. Przyjmujemy również zgłoszenia online :

Casting


Dopisz w rubryce Doświadczenie (Kurs Modelingu 2019)

Wszystkim współpracującym z nami firmom, modelkom, sympatykom i przyszłym współpracownikom życzymy udanego zdrowego, szczęśliwego Nowego Roku.
Lucyna Grabowska-Górecka i Sara Karcz
DZIĘKUJEMY❗️